Kdo jsem

Od roku 2012 pracuji jako profesionální catsitterka. Zvířata mám ráda odmalička a kočky jsou na prvním místě (následovány psy a dalšími chlupáči i nechlupáči). Jelikož jsem vyrůstala ve velkém městě a paneláku, užívala jsem si je na vesnici u babičky, tak často, jak to jen šlo.

Od dětství zpívám ve sboru, ráda tvořím, peču, čtu, píšu, fotím, sleduji filmy, a podle období (ročního a životního) běhám, plavu, hraju beachvolejbal, běhám na lyžích, sbírám byliny a plody. Mám ráda slunce, moře a humor a fantazii. V posledních letech se zabývám genealogií (dávám dohromady rodokmen a kroniky svých předků). Za vašimi kočičkami jezdím po Praze na skútru.

Moje kočky

Miki (je to ona, mluvím o ní v ženském i mužském rodě, jak to přijde na jazyk, má hodně přezdívek začínajících Mik- nebo Myš- a na všechny slyší) se mnou byl od kotěte, pochází z venkovní toulavé smečky a jeho kožich na slunci reznul. Co měl rád: lovit granulky, ležet v posteli, koukat z balkónu, pít vodu z vany a z mojí sklenice, pít bylinkový čaj z mého hrnku na stole, lízat máslo z prstu, ojíst šťávu z masové konzervy a zbytek nechat oschnout, nechat se zahřívat horkým vzduchem z notebooku, drbat se při pletení o jehlice, ležet mi na klíně a nechat si dávat reiki. 16. července 2016 v sobotu ráno v 9 jsme Míšanu nechali odejít.
Mikiho fotky na facebooku.

Na podzim 2016 jsme doplnili naši rodinu o mourovatou dvojku - bráchu a ségru. Fox je zrzoun lišák a Piggy mourina s černými pruhy na zádech. Během prvních měsíců, po mnoha ranních a večerních kulminacích, po pořízení dvou stropních škrabadel, bylo jasno, kdo je tu atlet, spáč a mazel a kdo upovídaný jedlík.
Videa a fotky najdete na facebooku.