Reviews

Služby Martiny využíváme již řadu let a musím přiznat, že spolupráce s ní je pro celou naši rodinu velmi příjemná. Vzhledem k tomu, ze často jezdíme na dovolenou i s našimi prarodiči, Martina je pro nás jednoznačnou volbou v možnosti postarání se o naše dvě kočky. Podle fotografií, které nám vždy posílá, soudím, že si naše kočky hlídání maximálně užívají. Dostanou nejen najíst a čisté záchody, ale i servis v podobě česání, drbání a hraní si. A bonus v podobě zalévání květin a vybíráni schránky nemusím ani zmiňovat. Jsem ráda, že takové praktické služby existují! Děkuji!
Vendula Vlková (květen 2021)


Thank you for looking after our cats so well over the last 3 years. It has been so reassuring for us to know you were here with them when we were away...
(My clients who moved from Prague, September 2015)


Martina, writing to let you know how much we appreciated your care for Rupert while we were in Prague. I never worried when we were away because I knew how well you treat cats in your care. He loves to play, and you were great at keeping him entertained and engaged. When we come back (some day I hope soon) we will ask you to watch Rupert again.
(My American client, 2016)